OUR SERVICES

Nasze usługi

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze w zakresie mechaniki pojazdowej, wymiany opon, części i płynów eksploatacyjnych oraz specjalistyczne usługi serwisowe.

co robimy?

Jak kompleksowo to kompleksowo. Oto lista niemal wszystkich usług serwisowych i naprawczych samochodów osobowych i dostawczych, które świadczymy w naszym warsztacie samochodowym. Jeśli potrzebujesz usługi, której nie ma poniżej koniecznie zadzwoń do nas – porozmawiajmy!

Autoserwis Samochodowy

Serwisujemy auta wszystkich marek. Zapewniamy serwis eksploatacyjny pojazdów osobowych i mały aut dostawczych.

Układ Hamulcowy

Szybko, sprawnie i niedrogo wymieniamy klocki i tarcze hamulcowe oraz zapewniamy pełny serwis układu hamowania.

Serwis Zawieszenia

W ramach serwisu wymieniamy elementy układu zawieszenia takie jak amortyzatory, wahacze, drążki i tuleje. Naprawimy każdy problem zawieszenia.

Diagnostyka Komputerowa Usterek

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do diagnostyki komputerowej usterek silnika i innych podzespołów aut osobowych.

Serwis Klimatyzacji Samochodowej

Serwis klimatyzacji samochodowej to jedna z naszych specjalizacji. Mamy dwie nowoczesne stacje do auto klimy i jedną z najniższych cen w Myślenicach.

Opony - Wymiana, Wulkanizacja, Wyważanie

Serwis i wymiana opon w Myślenicach w najlepszych cenach. Szybkie i niezawodne usługi wulkanizacyjne w autach osobowych i dostawczych.

Holowanie pojazdów

Awaria na drodze? Nie martw się! Pomoc drogowa Scyz-Gum przyjedzie i jeśli to możliwe nasz mechanik usunie usterkę na miejscu. Jeśli naprawa będzie wymagała sprzętu warsztatowego to Twój pojazd odholujemy lub przewieziemy lawetą do naszego doskonale wyposażonego autoserwisu w Myślenicach.

Usuwanie wgnieceń (PDR)

Oferujemy szybkie i niedrogie usługi usuwania wgniotek i wgnieceń karoserii samochodów bez konieczności lakierowania. Technik PDR z ponad 8-letnim doświadczeniem w bezlakiernicznym usuwaniu wgniotek po gradobiciu i innych zdarzeniach przywróci doskonały wygląd nadwozia Twojego auta.

Mechanika pojazdowa

Świadczymy solidne, niedrogie, realizowane przez doświadczony i kompetentny personel usługi naprawcze w zakresie mechaniki pojazdowej. Wymieniamy, naprawiamy, regenerujemy elementy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych każdej marki.

Potrzebna pomoc drogowa 24h w Myślenicach?

Zadzwoń po pomoc drogową Scyz-Gum. Działamy 24h na dobę w Myślenicach i okolicy. Drobne usterki naprawiamy na miejscu! Jeśli samochód uległ trudnej awarii lub wypadkowi i nie nadaje się do dalszej jazdy to przetransportujemy go we wskazane przez Ciebie miejsce szybko i niedrogo.

opinie naszych klientów

Nic tak nie buduje zaufania jak dobre opinie zadowolonych klientów. Mamy takich i my!

Przez 40 lat życia odwiedziłem już chyba każdy warsztat samochodowy w Myślenicach i Scyz-Gum to jedyne miejsce, do którego regularnie wracam z każdą wymianą opon, a coraz częściej także z naprawami usterek mechanicznych w prywatnych i firmowych samochodach osobowych. Ceny wbrew niektórym opiniom są bardzo przyzwoite, a w razie wątpliwości zawsze koszt naprawy można całkiem precyzyjnie ustalić przed robotą. Bardzo polecam.
Konrad D.
Opinia w Google
Pełen profesjonalizm! Warsztat godny polecenia. Naprawa wykonana szybko i konkretnie! Na pewno będziemy korzystać z usług Scyz-Gum. Długi weekend, sobota popołudnie dzwoniliśmy do 10 warsztatów w okolicy żaden nie podjął się naprawy usterki busa. Na szczęście są jeszcze tacy dobrzy i wyrozumiali ludzie jak Pan Robert! Dziękujemy jeszcze raz! Warsztat godny polecenia w 100%!
Stanisław F.
Opinia w Google
5/5
4.1/5
Pomoc drogowa 24/7

+48 668 573 301

Najlepsi mechanicy w Myślenicach!