ABOUT US

Naprawiamy samochody od ponad 20 lat

Od 2001 roku obsługujemy kierowców i ich pojazdy w naszym serwisie samochodowym w Myślenicach przy ul. 3-go Maja 22. Rozwiązujemy problemy z samochodami profesjonalnie, solidnie i niedrogo. Nasz zespół to doświadczeni zawodowi mechanicy i pasjonaci motoryzacji.

Umów termin

Zadzwoń i sprawdź dostępność terminów naprawy twojego samochodu w warsztacie samochodowym.

Godziny otwarcia
Pomoc Drogowa 24/7

+48 668 573 301

Dlaczego Warsztat Samochodowy - ScyzGum?

Jeśli ponad 21-letni staż na rynku jeszcze Cię nie przekonał to warto rzucić okiem na inne cechy wyróżniające Warsztat Samochodowy i Mechaników Pojazdowych Scyz-Gum s.c. na tle konkurencji:

Eksperci mechaniki pojazdowej

Nasz zespół to wykształceni mechanicy stale podnoszący swoją wiedzę, kompetencje i umiejętności na kursach i szkoleniach dla specjalistów w dziedzinie mechaniki i elektromechaniki.

kompetencje, doświadczenie

W naszym zespole znajdziesz specjalistów od tak niszowych usług jak prostowanie i renowacja felg aluminiowych czy usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR. Z naszych umiejętności korzystają inne warsztaty z Myślenic.

Konkurencyjne ceny

Mamy jedne z najniższych cen usług serwisowania i mechaniki pojazdowej na lokalnym rynku. Jeśli to możliwe wycenę poznasz przed wykonaniem usługi.

Gwarancja serwisowa

Na większość realizowanych usług serwisowych i naprawczych udzielamy gwarancji serwisowej. Dopytaj o szczegóły i warunki gwarancji w warsztacie.

Dobre opinie

Koniecznie sprawdź co mówią o nas nasi klienci. Po ponad 20 latach na rynku zebraliśmy ponad 50 rzetelnych i prawdziwych opinii, które składają się na dobrą opinię klientów o naszej pracy, fachowości i solidności.

Solidna jakość

Bezkompromisowe podejście do jakości świadczonych usług to jedna z najważniejszych cech wyróżniających usługi motoryzacyjne, serwisowe i naprawcze samochodów osobowych i dostawczych spod marki Scyz-Gum!

Pomoc Drogowa 24/7

+48 668 573 301

Zadzwoń! Pomożemy.